Cunda adasının
tam kalbinde
tatil sizi bekliyor.

Balıkesir’in en gözde kıyı ilçelerinden olan Ayvalık’ın, 39 adasından üzerinde yerleşim olan tek turistik adası Cunda’da bulunmaktayız. Adamızda yaz kış farklı ambiyansları barındırdığı için 12 ay turizme açıktır. Otelimiz Cunda adasının tam merkezinde, deniz kenarına ve çarşıya 70 metre mesafededir . 13 odalı otelimizin, bahçe, deniz ve Rum sokakları manzaralı odaları bulunmaktadır. Her sabah sizlere eşsiz lezzetlerde hazırladığımız meşhur ada kahvaltımız ile güne zinde başlayacaksınız. Şimdiden iyi tatiller…

DSC_3722
DSC_3753

Otelimizin binası Rum döneminden günümüze kadar özenle kullanılmış ve sizlerin konaklamasına sunulmuştur, 2002 yılından beri faaliyette olan otelimiz binlerce misafiri ağırlamış ve hatıralarında yer almıştır. 13 oda ve geniş bahçesi olan otelimizin kendine ait otoparkı mevcuttur.

Tüm odalarımızda sizlerin konforu ve ihtiyaçları için gerekli malzemeler hazır bulunmaktadır, her misafirimizden sonra oda temizliği ve malzemelerin değişimi özenle yapılmaktadır.

Duş & WC
Banyo bukleti (Şampuan,El Sabunu, Terlik, Havlu)
UyduTV
Klima
Eşya ve Giyim Dolabı
odalarımızın standartlarındandır.

Konumumuz Cunda adasının tam merkezinde olmasına rağmen, en geniş sokağında yer aldığı için otelimize kadar aracınız ile gelebilir, otoparkımızda aracınızı park ettikten sonra çıkış gününüze kadar tüm tatil aktivitelerinizi yürüyerek ve tekneler, yatlar ile yapabilirsiniz.

Nesos, Nasos antik kentinin bulunduğu Alibey (Cunda) Adası Ege Denizindeki 4. büyük adadır. Ali Çetinkaya Ayvalık için önemli bir şahsiyettir. Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunu sıkan komutan Ali Çetinkaya’nın adına istinaden Alibey Adası denilmektedir. Cunda Adası ise Alibey adından daha yaygın olarak kullanılır.

Alibey Adası ya da Cunda, idari bakımdan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı bir ada. Ayvalık koyundaki Ayvalık Adaları olarak adlandırılan irili ufaklı 22 adanın içerisinde yerleşime açık tek ada Alibey’dir. Türkiye’nin Ege Denizi’nde bulunan 4. büyük adasıdır.

Cunda tarihtir

Tatil için gelip yerleşmeyi düşüneceğiniz Ege’nin temiz kalmış şirin adasında tarihte yolculuk yapacaksınız.

Erken Rezervasyon Fırsatlarından Yararlanın

Erken rezervasyon fırsatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz %15’e varan indirim tarihleri için lütfen bilgi alınız.